Firma Autokolor-Ukleja Group Sp. z o.o. z siedzibą w Ujściu jest autoryzowanym dystrybutorem renomowanego producenta powłok lakierniczych PPG Industries.

Firma Autokolor-Ukleja Group Sp. z o.o. z siedzibą w Ujściu jest autoryzowanym dystrybutorem renomowanego producenta powłok lakierniczych PPG Industries, Nexa Autocolor, MaxMeyer oraz DUXONE.

Firma założona w 1994 roku w Ujściu, od początku swojej działalności związała się z marką ICI AUTOCOLOR - pioniera lakierów wodorozcieńczalnych.

W 2000 roku ICI AUTOCOLOR został przejęty przez PPG Industries i nastąpiło podpisanie umowy dystrybucyjnej na obsługę rejonu województwa Wielkopolskiego.

W 2003 roku rozszerzono rejon dystrybucji o województwo Pomorskie, Lubuskie i Kujawsko Pomorskie. Jednocześnie zwiększono asortyment lakierów należących do PPG Industries.

Nasze działania wsparte są bogatym doświadczeniem i wykwalifikowanym personelem działu technicznego, oraz bezpośrednią współpraca z producentami materiałów i narzędzi lakierniczych: 3M, CHAMAELEON, RUPES, FESTOOL, DYNABRADE, NORTON, IWATA.

Nasza współpraca na zasadach dystrybucji z wieloma firmami, gwarantuje nowoczesne i doskonałe rozwiązania.

Jesteśmy wyłącznymi dystrybutorami urządzeń:
*Urządzenia lakiernicze, kabiny Termomeccanica GL
*Myjki, destylarki UNIC

        

 

mini Menu

lakiery samochodowe
lakiery przemysłowe
lakiery
do drewna
materiały uzupełniające kabiny
lakiernicze
wyposażenie
lakierni
Sklep On-Line                  PDS i MSDS
 
 
AUTOKOLOR Ukleja SocialMedia